6 pomysłów na prezent na Dzień Matki

roses-142876_640

Dzisiaj “Dzień Matki”. Ciągle zastanawiasz się co kupić ? Oto moja lista z pomysłami na prezenty, które z pewnością spodobają się każdej mamie. Pamiętaj, że w obdarowywaniu bliskich osób nie chodzi o to, żeby wydać fortunę, ale o to, żeby sprawić, by w ten szczególny dzień dana osoba poczuła się szczęśliwa. Najważniejsze są małe gesty i proste słowa.

 

Voucher na zabieg kosmetyczny

Każda kobieta uwielbia zabiegi kosmetyczne. Masaż, manicure, pedicure, a może zabieg fryzjerski ? Sama zdecyduj z czego najbardziej ucieszy się Twoja mama. Większość salonów oferuje przepięknie zapakowane vouchery do których możesz dopisać swoją dedykacje.

Kosz ze słodkościami

Kosz wypełniony po brzegi słodkościami to sprawdzony prezent dla mam, które uwielbiają słodycze. Warto dodać do niego także ulubioną herbatę, kawę, czy słodkie konfitury. Pamiętaj, “Przez żołądek do serca”!

Książka

Dobra książka nie jest zła na żadną okazję, także na “Dzień Matki”. Z pewnością wiesz, jakie książki lubi Twoja mama, a także co najważniejsze znasz dokładny skład biblioteczki (przecież nie raz pożyczałaś od niej ciekawą lekturę.) Książka to prezent klasyczny, ale zawsze dobrze przyjmowany przez drugą osobę.

Kolacja w restauracji

Zabierz swoją mamę do jej ulubionej restauracji. Twoja mama na pewno ucieszy się z czasu spędzonego z Tobą. A jeśli do tego skosztuje swoich ulubionych potraw, będzie w siódmym niebie.

Wspólne zdjęcie

Wywołaj Wasze wspólne zdjęcie i wsadź do ozdobnej ramki. Dzięki temu Twoja mama zawsze będzie miała Ciebie blisko.

Kwiaty

Być może kwiaty brzmią banalnie, ale większość kobiet kocha je dostawać. To sprawdzony i popularny prezent z którego ucieszy się każda mama. Dobrym pomysłem jest skomponowanie własnego bukietu z ukochanych kwiatów Twojej mamy.

 

A czy Wy macie jakieś fajne pomysły na prezent na Dzień Matki ? Czekam na Wasze pomysły!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *