6 powodów dla których warto mieć kota

kobieta_z_kotkiem

Koty są znane ze swojej niezależności i dystansu wobec całego świata, w tym swoich właścicieli. Nie okazują swych uczuć tak wylewnie jak psy, ale każdy posiadacz kota wie, że potrafią to robić na mnóstwo kocich sposób. Czy warto mieć kota ? Tak, warto.

 

Kot jest najlepszym przyjacielem człowieka

3694

 

Darmowy grzejnik i mruczący lekarz

Kot z pewnością przyczyni się do mniejszych rachunków za ogrzewanie. Mając kota na kolanach nigdy nie zmarzniesz. Do tego w pakiecie masz przesłodkie mruczenie, które pozytywnie wpływa na zdrowie.

 

Informatyk pod ręką

Koty uwielbiają rozkładać się na klawiaturze i wysyłać do Twoich znajomych dziwne wiadomości w kocim języku: “vgthwslrejwhewi”. Do perfekcji opanowały też wyłączanie komputera, abyś tylko poświęcił im chwilę na głaskanie.

 

Miłość inaczej

Nie jest łatwo zdobyć miłość kota, na jego miłość trzeba sobie zasłużyć. Ale jeśli zdobędziesz jego zaufanie to przekonasz się, że “kocia miłość” nie zna granic. Kot nigdy nie przywita Cię merdaniem ogona, ale…

 

Właściciele kotów są mądrzejsi niż właściciele psów

Brytyjscy naukowcy przeprowadzili badanie profilowe właścicieli kotów i psów. Okazało się, że to posiadacze kotów mogą pochwalić się większym IQ.

 

A to wszystko za darmo

Schroniska pełne są bezdomnych kotów, których największym marzeniem jest posiadanie własnego domu. Jeśli jeszcze nie jesteś właścicielem tego najwspanialszego na świecie zwierzaka to nie wahaj się ani chwili dłużej. Twój futrzak już na Ciebie czeka.

 

źródło zdjęcia tytułowego:
http://www.femside.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *