Bądź piękna w sylwestra – 5 trików last minute

HNCK1089Sylwester to podobna najważniejsza noc w roku. Każda z nas chce czuć się wtedy pięknie i olśniewająco. Idealnie dopasowana sukienka, fryzura niczym z katalogu oraz perfekcyjny makijaż. Co jeszcze możesz zrobić, aby w tym dniu błyszczeć niczym gwiazda? Oto sprawdzone kroki last minute, dzięki, którym Sylwester będzie należał tylko do Ciebie.

Po pierwsze zadbaj o sen. Nawet najpiękniejsza kreacja, fryzura i makijaż nie pomoże jeśli w tą wyjątkową noc Twoja twarz będzie wyglądała na zmęczoną i smutną. Pamiętaj, że wypoczęte ciało = dobre samopoczucie.

Po drugie dzień zacznij relaksu. Weź długą odprężającą kąpiel, wypij zieloną herbatę i obejrzyj ulubiony serial. Na twarz nałóż nawilżającą maseczkę.

HNCK2125

Po trzecie nie unikaj jedzenia. Zarówno przed jak i w trakcie Sylwestra. Jeśli zamierzasz wypić więcej niż kilka drinków to koniecznie zjedz coś tłustego np. rosół.

Po czwarte załóż wygodne buty. Na nic zda się wystrzałowa mała czarna, jeśli Twoje szpilki nie mają nic wspólnego ze słowem WYGODA. Chyba nie chcesz całej nocy spędzić za stołem? Dobre buty to gwarancja dobrej zabawy do białego rana.

Po piąte nie zapomnij o uśmiechu i dobrej zabawie. Bez niego wszystkie powyższe kroki nie maja żadnego sensu. Niech ta Sylwestrowa noc będzie dla Ciebie najpiękniejsza. Ściskam, P.

 

6 komentarzy on Bądź piękna w sylwestra – 5 trików last minute

 1. burun ameliyati
  3 stycznia 2016 at 16:31 (7 lat ago)

  Purples annd pinks also look great with green eyes. However, the
  majority of the typical American population cannot afford this sort of procedure.
  It’s enough to give the moon an excedrin headache!

  Odpowiedz
 2. what is a wart
  17 stycznia 2016 at 09:47 (7 lat ago)

  Thanks for finally talking about >Bądź piękna w sylwestra – 5 trików last minute
  | Polinefashion <Loved it!

  Odpowiedz
 3. swfcstats
  14 lutego 2016 at 21:28 (7 lat ago)

  I couldn’t resist commenting. Exceptionally well written!

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *