Co mówi o Tobie kolor lakieru do paznokci ?

HNCK8589

Każda z nas ma swój ulubiony kolor lakieru do paznokci. Jedne z nas są fankami klasyki oraz elegancji. Drugie zaś nie wyobrażają sobie swojego manicure bez odrobiny szaleństwa. Podobno kolor, który wybieramy nie jest przypadkowy, gdyż świadczy o cechach naszego charakteru. Dajcie koniecznie znać co Wasz ulubiony lakier mówi o Was prawdę.

 

Czerwone

Uwielbiasz klasykę i jesteś pewna siebie. Według Leatrice Eiseman – dyrektorki Instytutu Koloru Pantone, czerwony jest najbardziej uwodzicielskim kolorem ze wszystkich, nic więc dziwnego, że to właśnie ten kolor pokochali u płci pięknej wszyscy mężczyźni.

 

Nude

Twoje drugie imię to Minimalistka. Nie lubisz wyróżniać się z tłumu, przede wszystkim cenisz sobie wewnętrzny spokój. Niezaprzeczalną zaletą paznokci w kolorze nude jest to, że pasują one do każdego stroju.

HNCK3969

Czarne/Granatowe

Jesteś niezwykle silną i kreatywną kobietą. Uwielbiasz podążać za trendami. Czarny to kolor idealny dla kogoś kto zna swoją wartość i jest pewny siebie. Paznokcie w ciemnym kolorze doskonale dopełniają Twój charakter.

 

Różowe

Róż na paznokciach świadczy o tym, że jesteś niezwykle romantyczną i ciepłą osobą. W życiu kierujesz się przede wszystkim tym co mówi Twoje serce. Różowa słodycz na paznokciach to cała Ty.

 

Zielone

Ten kolor jest zdecydowaną opozycją do czerwieni. Kobiety, które sięgają po zielony lakier do paznokci są z reguły nieśmiałe. Zielony wprowadza do ich życia spokój i harmonię.

HNCK1283

 

Burgundowe

Burgund to chyba najbardziej elegancki kolor na paznokciach. Jeśli to właśnie po niego sięgasz oznacza to, że jesteś niezwykle wyrafinowana i elegancka. Kolor burgundowy jest jak wino, nigdy nie wyjdzie z mody.

 

Pastelowe

Po pastele sięgają spokojne i opanowane osoby, które w życiu szukają wyciszenia. Pastele odcienie przywołują niezwykle ciepłe, dziecinne wspomnienia. Wybór lakieru w tym kolorze świadczy o tym, że jest w Tobie coś z małej dziewczynki.

 

Neonowe

Jeśli najczęściej sięgasz po neonowe lakiery, oznacza to, że jesteś radosna i odważna. Lubisz wyróżniać się z tłumu i niczego się nie boisz.

 

Jak myślicie, który lakier wybieram najczęściej ?

1 Comment on Co mówi o Tobie kolor lakieru do paznokci ?

  1. fotoszepty
    12 października 2015 at 19:05 (7 lat ago)

    albo ciemna czerwień, albo cieliste. ewentualnie bezbarwne.
    innych nie uznaję 🙂

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *