Jak urządzić domowe biuro ?

transitional-home-office

Obecnie coraz więcej ludzi pracuje z domu. Wiadomo, że w biznesie liczy się odpowiednia postawa, więc może tak zacząć od urządzenia idealnego biura? Moim centrum dowodzenia póki co jest kanapa, którą czasami zamieniam na stolik i krzesło, ale w głowie mam już wizję swojego idealnego miejsca dowodzenia, która ukrywa się na jednym z poniższych zdjęć. Jak tylko wygram w totka i wybuduję dom z ogródkiem, tak, tak, jestem urodzoną marzycielką.

Wierzę jednak, że znajdzie się wśród Was, kto dysponuje miejscem większym niż 32 metry kwadratowe i będzie mógł pozwolić sobie na tą odrobinę luksusu, jaką jest posiadanie własnego biura. Nie ukrywam, że moje propozycje trzymają się iście babskiego klimatu. Dajcie koniecznie znać czy są wśród Was szczęśliwcy z własnym biurem. Czekam na zdjęcia!

contemporary-home-office (1) contemporary-home-office (2) contemporary-home-office (3) contemporary-home-office contemporary-kitchen scandinavian-home-office traditional-home-office (1) traditional-home-office (2) traditional-home-office (3) traditional-home-office

źródło zdjęć:
http://www.houzz.com

6 komentarzy on Jak urządzić domowe biuro ?

 1. Polly
  24 listopada 2015 at 13:28 (7 lat ago)

  Cudowne inspiracje!

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 2. Kasia
  24 listopada 2015 at 13:29 (7 lat ago)

  Też marzy mi się własne biuro… 🙁

  Odpowiedz
 3. Kasia
  24 listopada 2015 at 15:25 (7 lat ago)

  Bardzo podobają mi się Twoje inspiracje, lubię ładne wnętrze.

  Odpowiedz
  • Polinefashion
   24 listopada 2015 at 17:53 (7 lat ago)

   To w takim razie marzymy razem 🙂

   Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *