Jak zarobić na recyklingu ?

cambio-de-armario-como-guardar-tu-ropa-de-temporada-sin-condenarla-al-desastreZ pewnością każdy z Was usłyszał w swoim życiu co nieco o ekologii. O tym, żeby segregować śmieci czy też nie używać jednorazowych torebek. Ale nie każdy z Was wie, że na byciu eko można zarobić. Takie możliwości daje nam portal wiewiórka.pl. Dzięki tej stronie nie tylko pozbędziecie się starych ubrań, książek, zabawek oraz mnóstwa innych niepotrzebnych już Wam rzeczy, ale także skorzysta na tym Wasz domowy budżet.

Pewnie jesteście ciekawi jak to wszystko działa? Po pierwsze musicie zarejestrować się na stronie, następnie na podany przez Was adres zostanie wysłany pakiet startowy, w którym znajdziecie 3 worki z kodem kreskowym, karte pre paid oraz ulotki informacyjne. Co możecie oddać wiewiórce?

wiewiorka_ulotka_przewodnik_A4_do_DL_lipiec-2-1024x724

Potem wszystko w Waszych rękach, przeglądacie wszystkie domowe zakamarki, pakujecie i wysyłacie paczkę. Co więcej wysyłka kurierem jest całkowicie darmowa. Wasze wynagrodzenie zostanie przesłane na kartę pre paid, a zgromadzone pieniądze będziecie mogli przelać na wybrane przez Was konto fundacji, albo wydać w sklepie.

Wiewiórka jest według mnie niezwykłą inicjatywą. Pozwala nam pozbyć się niechcianych rzeczy zupełnie za darmo, bez dźwigania i wychodzenia z domu. Ponadto dodatkowo możemy zebrać pieniądze dla potrzebujących. Jak widać warto być eko.

* wpis powstał we współpracy z Wiewiorka.pl

 

1 Comment on Jak zarobić na recyklingu ?

  1. polly
    4 marca 2016 at 10:38 (6 lat ago)

    Przydatny wpis, pozdrawiam

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *