Karta Wellness – jak to działa?

W swoim portfelu mam mnóstwo kart rabatowych do różnego rodzaju sklepów, większość z nich to karty, które upoważniają do zniżek w sklepach obuwniczych i znanych dyskontach. Ostatnio w moim „portfelu” zagościła jeszcze jedna karta o tajemniczej nazwie – GOOD FOR U Wellness & Beauty.

Jak na kobietę przystało uwielbiam wizyty w salonach piękności, relaks w SPA i masaże. Jedno jest jednak pewne, takie luksusy do tanich nie należą, więc dobrze byłoby trochę zminimalizować związane z nimi wydatki. I tak oto stałam się posiadaczką karty od marki GOOD FOR U, która oferuje rabaty na usługi z segmentu wellness& beauty. A co najważniejsze nie musiałam robić miejsca w portfelu, bo kartę GOOD FOR U mam zawsze przy sobie na smartfonie, albo tablecie. Teraz tylko wybieram zabieg na który mam ochotę, wyszukuje salon i relaksuje się – jednocześnie oszczędzając.

p1000249

Wybór zabiegów jest przeogromny, począwszy od tych upiększająco-pielęgnujących, po te z zakresu medycyny estetycznej. A co najważniejsze – nie obowiązują żadne limity przy korzystaniu ze zniżek – z każdego rabatu możemy korzystać bez OGRANICZEŃ! To znaczna przewaga w porównaniu z kuponami papierowymi i okresowymi promocjami, które są oferowane między innymi przez portale zakupów grupowych. Wkrótce na rynku pojawią się kolejne karty rabatowe GOOD FOR U, każda z nich dotyczyła będzie innego segmentu rynku. Jako miłośniczka dobrego jedzenia, z niecierpliwością wyczekuje karty na usługi gastronomiczne.

Zobaczcie jakie to proste! Zakupcie kartę przez stronę internetową i już dziś wybierajcie spośród usług w ponad 60 wyjątkowych salonach w Warszawie a wkrótce także w innych miastach Polski.

 

6 komentarzy on Karta Wellness – jak to działa?

 1. Kaja
  12 października 2016 at 21:02 (6 lat ago)

  Świetna sprawa z tą zniżką!

  Odpowiedz
  • Polinefashion
   14 października 2016 at 08:19 (6 lat ago)

   🙂

   Odpowiedz
  • Polinefashion
   14 października 2016 at 08:18 (6 lat ago)

   Wkrótce 🙂

   Odpowiedz
  • Polinefashion
   14 października 2016 at 08:19 (6 lat ago)

   😉

   Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *