Koronkowe suknie ślubne

A1398

Koronkowe suknie ślubne to przeżywają dziś prawdziwe odrodzenie. Oglądając fotografie ze ślubu własnych dziadków i rodziców nie sposób jest nie stwierdzić, że moda ślubna zatoczyła koło. Dla mnie koronka to zdecydowana “królowa mody ślubnej”.

Wybierając suknię z koronką po pierwsze trzeba postawić na jakość. Koronkowe sukienki pozbawione są zarówno koła jak i miliona warstw, dlatego suknia o słabej jakości koronki będzie wyglądała po prostu źle. Każdy detal sukni powinien być bardzo starannie wykonany.

Koronka to swego rodzaju pokłon w stronę klasyki. Czy pamiętacie suknie ślubną Grace Kelly ? Minęło ponad 50 lat a jej kreacja wciąż jest wyznacznikiem stylu. Jej sukienką zainspirowała się między innymi Kate Middleton. Ja jestem tymi kreacjami absolutnie oczarowana, te suknie ślubne należą zdecydowanie do jednych z najpiękniejszych.

grace-kelly-and-kate-middleton-wedding-dress_2

fot. imgbuddy.com

 

Koronkowe kreacje są niezwykle modne, stylowe i romantyczne. Osobiście jestem fanką sukienek, które praktycznie z całości składają się z koronki, ale salony ślubne oferują też suknie gdzie koronka stanowi tylko mały motyw. Dzisiaj przedstawiam Wam namiastkę moich koronkowych hitów.

A232A805A2247A2672A1889_01

1 Comment on Koronkowe suknie ślubne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *