LOOK OF THE DAY – POLSKA AKCJA HUMANITARNA

Znaleźć wrażliwych ludzi, którzy czują to, co my, jest z pewnością największym szczęściem na ziemi.

Carl Spitteler

 

IMG_0506

Jak pewnie zauważyliście, nie było mnie tu dłuższą chwilę. Postanowiłam, że zrobię sobie wakacje, rzucę wszystko i będę po prostu leżała na ciepłym piasku i nie robiła dosłownie nic. Wybrałam Teneryfę, był to mój debiut na Wyspach Kanaryjskich i muszę przyznać, że zakochałam się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia. Zrobiłam milion zdjęć, które oczywiście pokaże Wam wkrótce, jak tylko na dobre uda mi się wrócić do otaczającej mnie rzeczywistości.

Sesja, którą właśnie oglądacie na moim blogu jest dla mnie szczególnie ważna. Jakiś czas temu zostałam zaproszona do charytatywnego przedsięwzięcia organizowanego przez Polską Akcję Humanitarną (PAH), Agę Zarayan (ambasadorkę PAH) i markę Lemoniq, która zaprojektowała bransoletki z serduszkiem. Wszystko to po to, żeby pomagać, ponieważ dochód ze sprzedaży bransoletek zasili działania pomocowe organizowane przez PAH. Moim zadaniem było przygotowanie stylizacji w kolorze białym, oczywiście z udziałem bransoletek, które niosą pomoc.

IMG_0482 IMG_0494 IMG_0460 IMG_0441 IMG_0493 IMG_0504IMG_0499IMG_0434

 

DRESS – SHEINSIDE / BRACELETES – SKLEP PRZYJACIÓŁ POLSKIEJ AKCJI HUMANITARNEJ

***

Robiąc zakupy w Sklepie Polskiej Akcji Humanitarnej zmieniasz na lepsze życie ofiar kryzysów humanitarnych. W imieniu swoim oraz PAH dziękuję za zakup każdej bransoletki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *