Łóżko z palet – Zrób to sama

industrial-bedroom

Meble z palet są od jakiegoś czasu niezwykle popularne i świetnie wpisują się w trend na minimalizm. A gdyby tak przenieść palety do sypialni i zbudować z nich łóżko? Nie wiem jak Wy, ale ja bezgranicznie pokochałam ten pomysł i z chęcią wykorzystam go w trakcie urządzania swojego przyszłego mieszkania.

Łóżko z palet jak dla mnie ma same zalety, jest tanie, ekologiczne i przepiękne. Jestem bardzo ciekawa jak podoba Wam się taka wizja sypialni? Może są wśród Was szczęśliwcy, którzy są posiadaczami łóżka z palet. Z niecierpliwością czekam na Wasze komentarze.

beach-style-bedroom contemporary-bedroom eclectic-bedroom scandinavian-kids shabby-chic-style-bedroom

 

4 komentarze on Łóżko z palet – Zrób to sama

 1. Polly
  21 marca 2016 at 11:39 (6 lat ago)

  Chciałabym takie łożko 🙂

  Odpowiedz
  • Natalia
   30 marca 2017 at 13:52 (5 lat ago)

   Ja też! Ciekawe czy pasowałby do tego materac ortopedyczny? Akurat muszę taki mieć, ze względu na aspekty zdrowotne i nie wiem czy da sie to pogodzić.

   Odpowiedz
 2. Daniel z tej strony
  18 listopada 2018 at 19:07 (4 lata ago)

  Witam, pierwsze zdjęcie łóżka z palet na linach rewelacja! Żeby coś takiego powtórzyć trzeba mieć wysoki sufit, ale samo to podwieszenie jak wygląda. Super pomysł 😉

  Odpowiedz
 3. Josephine
  27 listopada 2019 at 09:26 (3 lata ago)

  Piękna sprawa, też bym chciała do takiego materac rehabilitacyjny. Ciekawi mnie tylko praktyczność użytkowania na takich linach.

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *