Moja kolekcja torebek od Michaela Korsa

Jeśli śledzicie moje stylizacje to doskonale wiecie, że główną część moich torebek stanowią te od Michaela Korsa. Cenię je za proste kształty i jakość, która idzie z ceną. Wszystkie modele, które wybrałam są niezwykle uniwersalne, dlatego z pewnością posłużą mi jeszcze przez lata.

 

3 Jet set mini

Pierwsza w mojej kolekcji, dlatego darzę ją ogromnym sentymentem. Jest malutka, ale pomieści klucze, telefon, puder i pomadkę, o portfelu możecie zapomnieć, ale posiada specjalne miejsce na karty kredytowe.

 

Tote

Ta torebka to mój ideał i nie wyobrażam sobie bez niej życia. Jest lekka, pojemna i niezwykle uniwersalna. Wartości dodaje to, że dostałam ją w prezencie od mamy. Chyba nieprędko zostanie wyparta przez inny model.

 

5

 

2
Jet set mini 2

Kolejny prezent od mamy, następny uroczy Maluch, którego zabieram ze sobą, gdy nie mam za dużo do zabrania.

 Dillon

Najmłodsza torebka w całej kolekcji, ale też największa. W przeciwieństwie do jet setów, zabieram ją gdy muszę wziąć ze sobą większą ilość rzeczy.

4

 

 

 

A Wy macie w swojej kolekcji jakieś torebki od Michaela Korsa ?

4 komentarze on Moja kolekcja torebek od Michaela Korsa

 1. XXX
  15 kwietnia 2016 at 12:43 (6 lat ago)

  Z czego zrobione są te torebki ?
  z mojej obserwacji wynika że znaczna część torebek nawet nie jest skórzana a te ze skóry skóry to genuine leather czyli mielony odpad produkcyjny, jedynie najdroższe modele zrobione są ze skóry licowej.
  Uważam że w tej kategorii cenowej można już spokojnie kupić torbę z prawdziwej skóry która nie jest odpadem produkcyjnym powstałym z produkcji innych torebek

  Odpowiedz
  • Polinefashion
   15 kwietnia 2016 at 14:02 (6 lat ago)

   4 model to saffiano, pozostałe torebki nie są skórzane, tylko ja w tym wypadku nie będę obiektywna, nie przepadam za torebkami że skóry, dlatego zależy mi przede wszystkim na wykonaniu, torebki z sieciówek rozlatywaly mi się po miesiącu, te użytkuje non stop i nic się nie dzieje… Wiadomo, że trzeba dopłacić za markę, jak ze wszystkimi rzeczami od projektantów 🙂

   Odpowiedz
  • Kwiatwiadomojaki
   20 kwietnia 2016 at 20:24 (6 lat ago)

   Nie dosyć, że piękne to jeszcze ekologiczne? Same +++++

   Odpowiedz
 2. polly
  18 kwietnia 2016 at 11:18 (6 lat ago)

  nr 4 jest świetna!

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *