Nasze nowości od Hevea

Dzisiaj chciałabym podzielić się z Wami naszymi nowościami od HEVEA. Duńskiej marki, która stawia na ekologię, ergonomię i skandynawski design. To właśnie ona zaoferowała pierwsze na świecie naturalnie kolorowe wegańskie smoczki odlane w całości z organicznego kauczuku. Celem marki HEVEA jest zminimalizowanie śladu węglowego, jaki zostawiamy po sobie na ziemi. Dlatego marka dostarcza produkty ekologiczne i biodegradowalne, a przede wszystkim bezpieczne dla dzieci i środowiska. W ofercie marka ma  także zabawki i to właśnie na nich skupię się w dzisiejszym wpisie.

Słodka drewniana kaczuszka to nasz hit i wyjątkowo sympatyczny towarzysz ostatnich zabaw. Drewniane kółka i sznurek pozwalają z łatwością ciągnąć ją za sobą, to doskonała zabawka, aby stymulować rozwój ruchowy dziecka. Dodatkowo kaczuszkę można rozkładać na poszczególne elementy, co dla Henia okazało się najlepszą atrakcją.

Kolejna zabawka od HEVEA to drewniana układanka (wolna od ftalanów, PCV i BPA), która składa się z trzech kaczuszek do układania jednej na drugiej. Zabawka została wykonana z drewna kauczukowego, z którego marka pozyskuje materiał na gumowe akcesoria (między innymi gumową kaczkę do kąpieli, którą widzicie na zdjęciu). Jak widać marka HEVEA nie marnuje niczego 🙂 Układanka okazała się też u nas doskonałą dekoracją pokoju.

Jestem ciekawa, który produkt marki przypadł Wam najbardziej do gustu. Dajcie koniecznie znać!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *