OSTATNIO OBEJRZANE – MARZEC

Ponieważ siedzenie w domu sprzyja do zaciągnięcia trwałej przyjaźni z Netflixem, postanowiłam podzielić się z Wami, tym co ostatnio udało mi się obejrzeć. Z racji tego, że zasiąść przed telewizorem mogę dopiero wieczorami, lista nie będzie długa.

Ozark – sezon 3

To dla mnie jedna z lepszych produkcji Netflixa. Bardzo fajnie napisane postaci i klimat, który naprawdę robi wrażenie. No i oczywiście uwielbiam Jasona Batemana w roli Marty’ego. I choć poprzednie sezony oceniam na więcej, ten również oglądało się całkiem dobrze.

Ocena 7/10 (ocena dotyczy wyłącznie 3 sezonu)

 

The Affair 

To mój powrót do tego serialu, zaczęłam oglądać go jeszcze w ciąży, a potem jakoś nasze drogi się rozeszły. Teraz jestem nim absolutnie zafascynowana, aktualnie zaczęłam 3 sezon i jestem bardzo ciekawa, co powiem Wam na sam koniec. Na ten moment daję naprawdę mocne 8.

Ocena 8/10

True Detective – sezon 1

Serial obejrzany z dużym opóźnieniem, gdyż ma już dobre kilka lat. Główny prym wiodą w nim tak naprawdę postaci, cała historia schodzi jakoś na drugi plan. 70% sukcesu to dla mnie Matthew McConaughey, kiedyś kojarzony z niezbyt lotnymi komediami romantycznymi. Naprawdę świetny w tej roli.

Ocena 6,5/10 (ocena dotyczy wyłącznie pierwszego sezonu)

 

4 komentarze on OSTATNIO OBEJRZANE – MARZEC

 1. Wioleta Sadowska
  3 kwietnia 2020 at 18:21 (2 lata ago)

  Ja nie mam ostatnio czasu na oglądanie filmów i seriali. Ale może w weekend coś obejrzę.

  Odpowiedz
 2. Olka
  30 kwietnia 2020 at 10:36 (2 lata ago)

  Dzięki za namiary. O tym serialu w sumie słyszałam juz od dawna ale jakoś nie mialam okazji aby po niego siegnąć. W tym miesiącu również oglądałam sobie seriali z uwagi na to, ze sporo czasu spędzam w domu. Jednak cieszy mnie,ze wreszcie wprowadzili możliwość wybierania sie na spacery oraz jazdy rowerem. Wczoraj byłam na pierwszej wycieczce rowerowej. Staram się dbać o kondycję bo nie chcę przybrać dodatkowych kilogramów na lato 😉

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *