Papierowe Chwile

Ci, którzy śledzą mnie na instagramie pewnie wiedzą, że w ubiegłym roku spełniłam jedno ze swoich marzeń – założyłam sklep z albumami i pamiętnikami dla dzieci – Papierowe Chwile. Jeśli więc szukacie prezentów dla nowonarodzonego dziecka czy też przyszłej mamy, to serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z ofertą.

Kluczowymi produktami w sklepie są pamiętniki, które uzupełnia się przez pierwszy rok po narodzinach dziecka. Na ten moment w wersji różowej i miętowej. Do pamiętnika można dokupić także pudełka, w których przechowacie wszystkie skarby Waszego maleństwa, takie jak pierwsze ubranko, pierwszy smoczek, czy też pierwszy kosmyk obciętych włosów.

Po więcej zapraszam Was na http://www.papierowechwile.pl

You may also like

9 komentarzy on Papierowe Chwile

 1. Wioleta Sadowska
  11 stycznia 2021 at 18:12 (2 lata ago)

  Fajnie, że spełniasz swoje marzenia. Chętnie zajrzę do sklepu.

  Odpowiedz
 2. Klaudia Jaroszewska
  13 stycznia 2021 at 21:37 (2 lata ago)

  DObrze, że pokazałaś te “książeczki”. Zapomniałam już, że coś takiego istnieje, a gdy będę mieć dziecko, będę chciała taki pamiętnik prowadzić 🙂

  Odpowiedz
 3. ustiva
  18 stycznia 2021 at 19:51 (2 lata ago)

  swietny pomysl! gratuluje spelnienia marzen i trzymam kciuki za dalsze sukcesy! super! i w tym momencie, trafilas do mojego grona motywacji 😉 pozdrawiam!

  Odpowiedz
 4. Monika
  2 kwietnia 2021 at 11:35 (1 rok ago)

  Świetny pomysł. Sama mam wiele pamiątek dotyczących dziecka, ale tak naprawdę nie mam żadnego miejsca do ich składowania. I zapisywania postępów. Dzieci bardzo szybko rosną i szkoda jej stracić te chwile.

  Zapoznam się z ofertą i zastanowię się nad sprawieniem sobie takich dodatków dla siebie 🙂

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *