Party like a Lord!

reklama4

Lord postanowił pokazać światu, jak wygląda prawdziwa epicka zabawa. Więc jeśli w Twoim kalendarzu pod datą 27 września kryją się takie wydarzenia, jak “Imieniny cioci Halinki” czy “Wesele Mariusza”, to weź do ręki długopis i migusiem je wykreśl, bo najważniejsza impreza w roku może być tylko jedna. Najlepsza świta bawi się na Party Like a Lord w wyjątkowej przestrzeni Instytutu Wysokich Napięć przy ul. Mory 8 w Warszawie.

ella indor2

Na imprezie doświadczysz  między innymi zaćmienia Słońca w doborowej oprawie muzycznej, zagra sama Ella Eyre, chyba nie chcesz mi powiedzieć, że nie znasz  “Waiting all the night” ? Ale to nie wszystko, wieczór uświetnią także DJ Mathew Clark i Mibro oraz Natalia Nykiel.

A jeśli podczas popijania orzeźwiających drinków (oczywiście na bazie Somersby) złapie Cię głód to swój apetyt będzisz mógł zaspokoić w 10 najlepszych foodtruckach w mieście.

To oczywiście nie koniec atrakcji. Lord przygotował także zacne niespodzianki. Każdy, kto postanowi puścić w eter swoje imprezowe #Friendsie #Somersby dostanie nagrodę od uroczych hostess.

SOMMERSBYzoo2

Na imprezę przyjść może kto żyw (oczywiście mam tu na myśli osoby, które są na tym świecie przynajmniej 18 wiosen). Aby wygrać zaproszenie wystarczy kupić zacne Somersby, wpisać kod z kluczyka/kapsla na stronie http://www.somersby.pl i rozwiązać zadanie konkursowe. Co tydzień sam Lord wybiera najlepsze zgłoszenia i nagradza je biletami na swoje epickie party.

Mam nadzieję, że widzimy się niebawem na najbardziej spektakularnej imprezie tego roku. Więcej info szukaj na facebooku.

 

*Wpis powstał przy współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *