Podsumowanie listopada – Instagram

Dzisiaj ruszam z nowym cyklem, czyli podsumowaniem każdego miesiąca na Instagramie, Listopad minął mi niezwykle szybko, nim się obejrzałam nadszedł już grudzień. Za chwilę spadnie pierwszy śnieg, nadejdą Święta i Sylwester…. Ale zaraz, zaraz, miało być o listopadzie, a więc jesteście ciekawi jak minął mi ubiegły miesiąc?

1

Na początku listopada, pewnie jak większość z Was wybrałam się na łowy do Rossmanna, -49% na kosmetyki może przyprawić o zawrót głowy. Postanowiłam też w końcu uporządkować wszystkie pędzle i bardziej zadbać o skórę pod oczami, z pomocą przyszedł krem od Avon.

3

Z dna szafy powyciągałam też wszystkie ciepłe ubrania, w tym czapki, których o zgrozo, zgromadziłam niewyobrażalną ilość…  wielkie szaliki, które ochronią mnie przed największym mrozem oraz jesienno-zimowe botki.

2

Dzień starałam się zaczynać od ciepłej herbaty i czytania. Powróciłam po raz kolejny do lektury Małego Księcia i jak zwykle się zakochałam. Pierwsze jesienne wieczory minęły mi na pochłanianiu czekolady w każdej postaci.

5 komentarzy on Podsumowanie listopada – Instagram

 1. Hania
  2 grudnia 2015 at 15:03 (7 lat ago)

  Świetny mix zdjęć!

  Odpowiedz
 2. Paula
  2 grudnia 2015 at 15:32 (7 lat ago)

  Mam ten krem z Avonu, ale niestety przy moich alergiach nie mogę używać kremów tej marki – momentalnie dostaję uczulenia 🙁 PS Pisząc ten komentarz wcinam Milkę Oreo … 😉

  Odpowiedz
  • Polinefashion
   2 grudnia 2015 at 15:41 (7 lat ago)

   To w sumie jedyny krem tej firmy, którego używam ale u mnie jest ok 🙂 W takim razie smacznego :*

   Odpowiedz
  • Polinefashion
   14 grudnia 2015 at 11:01 (7 lat ago)

   Bardzo mi miło :*

   Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *