Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla rodziców to bardzo ważna i wzruszająca część każdego wesela. To w tym momencie, my dzieci, dziękujemy za miłość, wychowanie i obecność. Podziękowanie mają to do siebie, że powinny płynąć z głębi naszego serca. Oprócz ciepłych słów zwyczajem jest obdarowanie rodziców także prezentem. Z reguły są nim kwiaty, biżuteria czy też kosz pełen słodyczy, ale dzisiaj podsunę Wam też inny wyjątkowy prezent dla rodziców.

Doskonałym pomysłem na obdarowanie rodziców może być fotoksiążka czy też fotoalbum z Waszymi zdjęciami. Dzięki takiemu prezentowi Wasi rodzice będą mogli mieć Was już zawsze blisko siebie. To naprawdę wyjątkowo pamiątka o niezwykle sentymentalnej wartości. Oprócz zdjęć do środka możecie dorzucić także osobiste podziękowania. Nie wiem, jak Wy, ale ja uwielbiam prezenty, które wymagają od nas choć trochę zaangażowania. Album ze zdjęciami to zdecydowanie oryginalne podziękowania dla rodziców.

A jak to było u Was? Co Wasi rodzice dostali w trakcie Waszego podziękowania? Ja postawiłam na klasykę, czyli bukiety kwiatów, zegarki i wino.

 

2 komentarze on Podziękowania dla rodziców

 1. Gosia
  20 maja 2018 at 12:02 (4 lata ago)

  Super pomysł!

  Odpowiedz
 2. Pina
  25 maja 2018 at 15:12 (4 lata ago)

  Jutro jest dzień matki, pewnie coś ładnego mamie kupię!

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *