Pokój naszego dziecka

Na początku sierpnia przywitaliśmy na świecie naszego Synka, od kilku miesięcy powoli i z niezwykłą dbałością o każdy detal szykowaliśmy dla niego pokój. Była to dla nas, jako rodziców ogromna przyjemność, ale jednocześnie nie lada wyzwanie. Zależało nam na tym, żeby pokój Henryka był jednocześnie jasny, przytulny, ale także funkcjonalny. No i oczywiście w typowo skandynawsko-minimalistycznym duchu. Postawiliśmy na białe meble z dodatkiem drewna (łóżeczko i przewijak) i kiedy już wszystko było gotowe, wiedzieliśmy jedno, czegoś nam brakuje… Całość sprawiała trochę zbyt surowy charakter, a w końcu w pokoju miał zamieszkać mały chłopiec. Kropką nad “i” w urządzaniu pokoju naszego Synka okazały się plakaty z Poster Store, które sprawiły, że wnętrze w końcu nabrało dziecięcego wyglądu.

Nasz wybór padł na plakaty z motywem zwierząt, na ścianie pojawił się uroczy lisek, szop oraz inni leśni przyjaciele. W końcu wszystko idealne ze sobą współgrało, a my nabraliśmy pewności, że właśnie taki pokój chcieliśmy stworzyć dla naszego Synka. Ilustracje w ozdobnych ramach sprawiły, że udało nam się wykreować niezwykle fantazyjną przestrzeń, w której nasz maluch rozpocznie swoją największą przygodę – życie. Jesteśmy pewni, że Ci mali leśni bohaterowie staną się jego pierwszymi najlepszymi przyjaciółmi.
Jeśli i Wam marzą się takie cudowne plakaty dla dzieci, w Poster Store z pewnością znajdziecie to, czego szukacie. Te zabawne ilustracje i fotografie pozwolą Wam stworzyć niezwykłą przestrzeń, w której Wasze maluchy rozpoczną pierwszą przygodę z poznawaniem świata.

Ogromną zaletą plakatów Poster Store jest fakt, że są one drukowane na papierze, który jest opatrzony znakiem ekologicznym FSC dla odpowiedzialnego leśnictwa. Drukarnia i cała produkcja posiada certyfikat Nordic Swan Ecolabel, który jest jednym z najbardziej surowych certyfikatów ekologicznych w Europie.

Dla tych z Was, którzy również chcieliby ozdobić pokój swojego dziecka tymi uroczymi plakatami, mam kod rabatowy o wartości -30%*. Wystarczy na końcu zamówienia wpisać kod Polinefashion30. Kod ważny jest do 10 października.

Udanych zakupów!

*z wyłączeniem kategorii Selection oraz ramek

10 komentarzy on Pokój naszego dziecka

 1. Wioleta Sadowska
  26 września 2019 at 18:41 (3 lata ago)

  Świetne plakaty. Bardzo ładnie ocieplają cały pokój.

  Odpowiedz
 2. Dorota
  30 września 2019 at 22:02 (3 lata ago)

  Jaki piękny pokoik! Sama chętnie bym w nim zamieszkała 😀 Prześliczna kołyska <3

  Odpowiedz
 3. Agata
  4 października 2019 at 14:11 (3 lata ago)

  Bardzo mi się podoba. Pomieszczenie jest ciepłe i jednoczesnie przytulne. Oraz jest to pewna odmiana od prezentowanych ostatnio projektow wnętrza.

  Zauważyłam, ze widzi się albo pokoje dziecięce urządzone w ciemnych barwach, w szarościach czy granatach.
  Albo odwrotnie, w mocnych żywych kolorach albo koniecznie w różach dla dziewczynek albo w błekitach dla chłopca.

  Tutaj jest o wiele bardziej stylowo.

  Odpowiedz
 4. Magdalena
  9 października 2019 at 18:27 (3 lata ago)

  Uwielbiam takie pokoje, gdybym teraz została po raz drugi mamą – całkiem możliwe, że pokój mojego dziecka byłby bardzo podobny. ładne plakaty, łóżeczko w naturalnym odcieniu drewna i delikatne ściany. Pięknie!

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *