Poznajcie “Kubek z Petelką”

Uwielbiam miejsca, które mają dusze. Klimatyczne i kameralne, dające poczucie intymności i przytulności. Taki właśnie jest “Kubek z Pętelką”, który mieści się na warszawskim Powiślu. To miejsce gdzie nie tylko wypijesz pyszną kawę i zjesz ciasto, ale także znajdziesz cudowne i niepowtarzalne skarby.

“Kubek z Petelką” to kawiarnia i concept store w jednym. To miejsce jest połączeniem  starego z nowym. Piękne torebki w stylu vintage, ubrania od młodych projektantów w towarzystwie foteli z lat 60 i prostych współczesnych siedzisk. Jednym słowem miejsce magiczne! Można tu między innymi kupić ubrania od MIW Collection, M Unique czy też cudowne plecaki Trouble.  A także piękne rzeczy z drewna – Hebelkowo, Rolling Pin Collection, Spleszyn. To idealne miejsce na chwilę relaksu i oderwanie się od zgiełku miasta. Szukasz miejsca na spotkanie ze znajomymi? Chcesz pograć w planszówki? Nie mogłeś trafić lepiej.

I choć “Kubek z Petelką” działa od niedawna, bo od marca tego roku to sukcesywnie powiększa grono swoich wielbicieli. Ja zdecydowanie jestem jedną z nich. Oczywiście jak na prawdziwą shopping quene przystało i ja znalazłam tutaj swoje skarby. Co więcej ukrywają się one na dzisiejszych zdjęciach! Kto zgadnie co sobie upatrzyłam?

7 komentarzy on Poznajcie “Kubek z Petelką”

  • Polinefashion
   10 sierpnia 2017 at 16:43 (5 lat ago)

   Niestety nie, ale można poczytać 🙂

   Odpowiedz
 1. Hania
  9 sierpnia 2017 at 21:02 (5 lat ago)

  Jaka cudowna torebka!

  Odpowiedz
  • Polinefashion
   10 sierpnia 2017 at 16:44 (5 lat ago)

   Ojjj tak!

   Odpowiedz
 2. kosmetykofanki
  10 sierpnia 2017 at 11:28 (5 lat ago)

  O rany ale wspaniałe miejsce, z przyjemnością zajrzę 🙂

  Odpowiedz
  • Polinefashion
   10 sierpnia 2017 at 16:44 (5 lat ago)

   Polecam! 🙂

   Odpowiedz
 3. Krystian - #Frenchyinwarsaw
  18 września 2017 at 08:31 (5 lat ago)

  J’adore ce boutique;)! Fajne miejsce!

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *