Prezenty na Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka już 30 września, być może właśnie zastanawiacie się jaki prezent wybrać, dlatego postanowiłam przyjść do Was z pomocą. To święto to także wyzwanie dla nas – kobiet, które chciałyby w 100% trafić w gust swojego mężczyzny.

A więc zanim przystąpicie do działania, proponuje odpowiedzieć na jedno najważniejsze pytanie, co tak naprawdę ucieszy Waszego faceta? Czy będzie to nowa bluza, płyta ulubionego zespołu a może bilet na mecz koszykówki? Jeśli jesteście ze swoim chłopakiem długo to z pewnością znacie go bardzo dobrze i wiecie co najbardziej lubi. Tym z Was, które dopiero przecierają szlaki ze swoją drugą połówką może być zdecydowanie trudniej. W każdym jednak przypadku, polecam sprawdzoną klasykę i bezpieczne prezenty.  Żeby trochę Was zainspirować przygotowałam małą uniwersalną listę. Skupiłam się na prezentach, które są klasyczne, ale przy tym niezwykle wyjątkowe. Pamiętajcie, że klasyka nigdy nie wyjdzie z mody.

dla-niego

1 – PASEK / 2 – RĘKAWICZKI – 3 – WIZYTOWNIK / 4 – SWETER / 5 – OTWIERACZ DO WINA / 6 – CZEKOLADKI / 7 – KSIĄŻKA / 8 – MUCHA / 9- ZEGAREK

Jestem bardzo ciekawa co najbardziej lubicie kupować swojej drugiej połówce i i dlaczego? Jak zawsze czekam na Wasze odpowiedzi w komentarzach. Ciekawe czy zgadniecie, co ja w tym roku przygotowałam dla swojego chłopaka?

6 komentarzy on Prezenty na Dzień Chłopaka

  • Polinefashion
   28 września 2016 at 22:23 (6 lat ago)

   😀

   Odpowiedz
 1. Mimi
  29 września 2016 at 21:44 (6 lat ago)

  Świetne propozycje!

  Odpowiedz
 2. Randi
  5 października 2016 at 20:46 (6 lat ago)

  If you are interested in topic: how to earn online as a
  student – you should read about Bucksflooder first

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *