Spełniaj marzenia z Best Wish

0142016114356 (1)

Jeśli obserwujecie moje media społecznościowe to z pewnością wiecie, że ostatnie miesiące były dla mnie bardzo ważne. Powstało coś o czymś zawsze marzyłam, czyli sklep z minimalistyczną biżuterią. Razem ze mną tworzą go dwie cudowne dziewczyny, moja imienniczka Paulina oraz Gosia. Best Wish to miejsce gdzie spełniają się wszystkie marzenia, bo…

 

Best Wish to marka, która powstała, żeby spełniać życzenia. Od początku naszym głównym celem oprócz sprzedaży biżuterii była chęć stworzenia unikatowego produktu, który pokochają wszystkie kobiety. Zależało nam na tym, aby zakup biżuterii stał się emocją i niezwykłym przeżyciem. Chcemy pomóc wyrazić innym najlepsze życzenia, które ślą swym bliskim. Niezależnie czy są to życzenia o spełnieniu marzeń, szczęściu, miłości, czy życzenie powodzenia przed ważnym egzaminem w życiu. Wierzymy całym sercem w magiczne powiązanie zaklętych na karteczce życzeń połączonych z niezwykle kobiecą i elegancką minimalistyczną biżuterią!

 

best wish nowe

Skąd pomysł na sklep? Cały świat pochłonęła moda na minimalizm, który zaczął dotyczyć praktycznie każdej sfery życia, dlatego postanowiłyśmy przenieść go także w świat biżuterii. W tym momencie w sklepie do kupienia są kolczyki, bransoletki i naszyjniki, ale wkrótce nasza oferta z pewnością się powiększy.

FOT_04921-horz

http://www.bestwish.pl

 

2 komentarze on Spełniaj marzenia z Best Wish

  1. polly
    25 lutego 2016 at 21:07 (4 lata ago)

    Przepiękna biżuteria!

    Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *