Świeradów Zdrój i Lidl Podróże

Uwielbiam podróże, te małe i te większe. A na zdanie pakujemy walizkę i jedziemy w drogę od razu się uśmiecham, dlatego z radością przyjęłam zaproszenie od Lidl Polska i razem z innymi blogerami wyruszyłam do Świeradowa Zdrój.

To nie mógł być piękniejszy weekend, piękniejsza pogoda i piękniejszy hotel. Po raz kolejny miałam okazję przekonać się, że Polska jest piękna i wcale nie trzeba pokonywać miliona kilometrów, żeby doświadczyć małego raju. Często to co piękne jest po prostu na wyciągnięcie ręki.

Wyjątkowe dwa dni miałam okazje spędzić w Hotelu Biały Kamień, który oddalony jest zaledwie kilkaset metrów od centrum uzdrowiska Świeradów-Zdrój. Obiekt ten zapewnia idealną ciszę i pozwala odpocząć od zgiełku miasta, który towarzyszy nam na co dzień. Przez hotelowe okna rozciągały się zniewalające widoki na góry Izerskie – wszystko to w towarzystwie złotej polskiej jesieni. Czy można wyobrazić sobie piękniejszy widok?

Oprócz pięknych widoków hotel w którym byliśmy zaoferował nam mnóstwo atrakcji w Strefie Wellness (baseny, saunę suchę, saunę parowa z aromaterapią, jacuzzi solankowe, iglo lodowe z kruszonym lodem czy też tepidarium solankowe). Dziewczyny z Lidl Polska (Sonia i Kamila), ani na chwilę nie pozwoliły nam się nudzić.

Warsztaty kulinarne z Szefem kuchni hotelu – Michałem Matuszewskim zapamiętam na bardzo długo. To była świetna zabawa i kolejne kulinarne doznania.

Polska to nie tylko plaże nad Bałtykiem, Zakopane, ale też miejsca nieznane, takie jak Świeradów Zdrój. Miejsca, które warto odkrywać i miejsca, które zostają w sercu na dłużej. Polska to też piękne ciche, leśne zakamarki i to jest właśnie cudowne!

Więcej o podróżach z Lidlem przeczytacie tutaj.

10 komentarzy on Świeradów Zdrój i Lidl Podróże

  • Polinefashion
   21 października 2017 at 18:31 (5 lat ago)

   dziękuję 🙂

   Odpowiedz
 1. Monika
  22 października 2017 at 20:37 (5 lat ago)

  Nie miałam jeszcze okazji odwiedzić Świerardowa Zdroju. Widzę, że super spędziłaś ten czas. 🙂

  Odpowiedz
  • Polinefashion
   23 października 2017 at 08:13 (5 lat ago)

   Oj tak, było cudownie!

   Odpowiedz
  • Polinefashion
   23 października 2017 at 19:44 (5 lat ago)

   🙂

   Odpowiedz
  • Polinefashion
   23 października 2017 at 19:45 (5 lat ago)

   Oj tak 🙂

   Odpowiedz
 2. BAMBI
  23 października 2017 at 21:32 (5 lat ago)

  idealny week

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *