Toaletka, czyli marzenie każdej kobiety

Toaletka to chyba ulubiony mebel każdej kobiety. Ja o mojej marzę od dawien dawna, ale póki co nie wpisuje się ona w mój mieszkaniowy metraż. Dzisiejszy post kieruje więc to dziewczyn, które mogą wygospodarować sobie miejsce na tą “odrobinę luksusu”.

Najbardziej istotną kwestią jest umieszczenie toaletki w odpowiednim miejscu. Powinna być ona ustawiona jak najbliżej okna, ponieważ naturalne światło umożliwia nam zrobienie perfekcyjnego makijażu. Dobrze jest kiedy przy toaletce znajduję się też gniazdko elektryczne. Zdecydowanie ułatwi nam to korzystanie z suszarki, prostownicy i innego sprzętu do stylizacji włosów. Ten luksusowy dodatek stanowi także funkcję dekoracyjną, jest on niczym kropka nad “i” w sypialni czy też łazience. Mój numer jeden to biała, z okrągłym lustrem i miękkim stylowym krzesłem.

contemporary-bedroom contemporary-family-room eclectic-bedroom mediterranean-bathroom (1) traditional-bedroom (1) traditional-bedroom (2) traditional-bedroom (4) traditional-bedroom traditional-closet traditional-kids transitional-bedroom (1) transitional-bedroom transitional-closet

źródło zdjęć:
http://www.houzz.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *