Wieczorowa sukienka w kolorze różu

Jeśli rzuciłabym hasło – “wieczorowa sukienka” to pewnie większość z Was miałaby przed oczami małą czarną, albo małą granatową. Dzisiaj postanowiłam Was jednak trochę zaskoczyć i przygotowałam zestawienie z sukienkami w odcieniach różu. Postaram się udowodnić, że różowa sukienka także potrafi być elegancka i idealnie nadaje się na większe wyjścia. Zgodzicie się? Jestem bardzo ciekawa, która propozycja spodobała Wam się najbardziej. Wszystkie sukienki pochodzą ze sklepu Promtimes. Więcej różowych sukienek znajdziecie tutaj.

ed195_2_ ED0232 ED0399 ed610_1_ lf3104_7_

Mam nadzieję, że spodobały się Wam powyższe propozycje i przekonacie się, że czasem warto zamienić róż na czerń. Ten kolor sprawi, że będziecie wyglądać zjawiskowo a przy tym romantycznie. To od Was zależy na jaki odcień różu się zdecydujecie a wybór jest ogromny, poprzez pastele, landrynkę, mocna fuksję oraz tzw. pudry. Wierzcie lub nie, ale ta barwa ma niewyczerpany potencjał. To właśnie różowy błyszczy na tle wszystkich neutralnych barw. Ten kolor ma po prostu niezwykłą moc.

Jeśli jednak nie przekonałam Was do różowego koloru, bądź jest to kolor, który znajduje się u Was na zakazanej liście to koniecznie zajrzyjcie tutaj.

2 komentarze on Wieczorowa sukienka w kolorze różu

 1. Hania
  27 listopada 2015 at 14:01 (7 lat ago)

  Super post!

  Odpowiedz
 2. Aneta P.
  27 listopada 2015 at 18:45 (7 lat ago)

  Zjawiskowe sukienki <3

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *