Woda dla kota z dodatkiem tauryny

img_0435

Woda jest niezwykle ważna dla każdej żywej istoty, dlatego dbając o prawidłowe żywienie kota, nie należy zapominać o prawidłowym nawodnieniu. Do niedawna byłam przekonana, że woda to woda, ale skoro ja nie pije wody z kranu to dlaczego ma robić to mój Pan kot? I tak oto całkiem niedawno trafiłam na Aqua Pro Animale, specjalną wodę dla kotów z dodatkiem kocimiętki i tauryny.

img_0453

Aqua Pro Animale to woda źródlana wydobywana ze złóż podziemnych. Wartość jej składników jest dostosowywana do norm, które wzmocnią zdrowie Twojego kota! Tauryna to aminokwas, który nie jest wytwarzany przez koci organizm, dlatego bardzo ważne jest, żeby dostarczyć go z zewnątrz. Jego niedobór prowadzi do wielu poważnych konsekwencji, jednymi z nich jest nieprawidłowy rozwój układu nerwowego. Kocimiętka zaś jest to roślina, niezwykle przez koty uwielbiania. A co najważniejsze, wspomaga ona pracę układu trawiennego, wątroby i nerek.

Gustaw, jak na kota przystało, musiał się przekonać do nowego smaku wody w swojej misce, ale teraz pije ją chętniej niż podawaną mu wcześniej wodę przegotowaną. Więcej o korzyściach wynikających z podawania wody Aqua Pro Animale, przeczytacie tutaj.

4 komentarze on Woda dla kota z dodatkiem tauryny

 1. Mimi
  3 października 2016 at 11:54 (6 lat ago)

  Piękny ten Twój kot!

  Odpowiedz
 2. Jagoda Kwiatkowska
  12 października 2016 at 21:45 (6 lat ago)

  Twój kotek jest przecudowny ! 😉 nigdy nie widziałam takiej wody a chętnie kupiłabym dla mojej kotki 😉

  Odpowiedz
  • Polinefashion
   14 października 2016 at 08:20 (6 lat ago)

   Dziękuję w imieniu swoim i Gustawa 😉

   Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *