Wózek dla naszego Synka

Szukając idealnego wózka dla naszego Synka kierowaliśmy się przede wszystkim jego funkcjonalnością, gabarytami, ale także designem. Jak połączyliśmy te 3 rzeczy? Wybór mógł być tylko jeden, bezapelacyjną zwycięzcą okazał się Cybex Mios 2.0. w cudownym wydaniu Koi. Kryształowy blask. Spokój. Siła i Szczęście. Nic lepiej nie oddaje opisu tego wózka, jak właśnie te cztery słowa. Ten wózek to istna petarda!

Co najbardziej zachwyciło mnie w tym wózku?

Lekkość i kompaktowy kształt

Wózek waży naprawdę nie wiele, a przy tym jest niezwykle stabilny. Kompaktowy kształt tego modelu sprawia, że zmieści się on nawet w bardzo małym bagażniku samochodu.

Łatwość prowadzenia i zwrotność

Potwierdziła to absolutnie  każda osoba, która miała przyjemność zabrać naszego Synka na spacer. Bezapelacyjnie potwierdzamy to też my, rodzice.

Bardzo łatwy mechanizm składania

Złożenie i rozłożenie wózka trwa dosłownie sekundy, a co najważniejsze można to robić tylko jedną ręką. To absolutny plus dla tych, którzy dużo przemieszczają się z wózkiem.

Przepiękny design 

Wózek został wykonany z niezwykłą dbałością o każdy jego element. Mnie oczywiście najbardziej urzekł cudowny haft ryby – symbolu spokoju, siły i szczęścia. Całość wózka dopełnia brązowa rączka, która nadaje mu absolutnej klasy. Neutralna, ale za to przepiękna szara barwa sprawia, że model wózka sprawdzi się doskonale zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

Właśnie mija drugi miesiąc korzystania z naszego Miosa, a ja wiem, że na lepszy wózek nie mogłam trafić, zarówno wygląd, jak i funkcjonalność wózka zostały dopracowane do istnej perfekcji. Myślę, że Cybex Mios Koi spełni oczekiwania wszystkich rodziców, nasze spełnił bezapelacyjnie.

4 komentarze on Wózek dla naszego Synka

 1. Di bloguje
  19 października 2019 at 22:17 (3 lata ago)

  Co prawda moja córka już nie korzysta z wózka, ale ten zaprezentowany bardzo mi się podoba.

  Odpowiedz
 2. Martynka
  19 października 2019 at 22:48 (3 lata ago)

  Bardzo ładny! Lubię takie połączenie skromności z elegancją 🙂

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *