Żadne #selfie nie zastąpi #friendsie

IMG_3076

Media społecznościowe przepełnione są #selfie. Wszyscy skupiają się na swoim wizerunku i promowaniu własnej osoby. Czy nie uważacie, że jest to trochę samolubne? Ja i Lord Somersby jesteśmy przeciwni takim antysocjalnym postawom. Bo w końcu po co robić sobie zdjęcia samemu, skoro można je zrobić z przyjaciółmi. Zastąpmy #selfie, jego nowym wymiarem #friendsie. Nadchodzi prawdziwa rewolucja, bo najlepiej bawić się można tylko w grupie.

IMG_3068 IMG_3075 IMG_3116

Ja także postanowiłam promować wspólną zabawę, czego wynikiem było wspólne gotowanie z przyjaciółmi. Gotowanie z kimś to ogromna frajda, dużo śmiechu, no i oczywiście przepyszny posiłek zjedzony przy jednym stole. Efektem naszej kulinarnej bitwy były oczywiście #friendsie #somersby.

IMG_8725-horz IMG_3111 IMG_3142IMG_3139IMG_3148 IMG_8784-horz-vert

Wraz z Lordem zapraszam Was do wspólnej zabawy. Zróbcie sobie zdjęcie z przyjaciółmi, mamą, bratem, kotem, chomikiem lub innym zwierzekiem. Udostępnijcie je na internetach z hasztagami #friendsie #somersby (Facebooku, Instagramie, bądź Twitterze) i wygrywajcie nagrody niespodzianki od samego Lorda, który bacznie monitoruje sieć i wybiera najlepsze zdjęcia. Szczegóły akcji dostępne są TUTAJ. Liczę na Waszą kreatywność, pokażcie światu, że jesteście #friendsie.

*Wpis powstał przy współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment *